HIFU ULTHERA

Bezinwazyjny lifting twarzy Hifu Ulthera 
Jest wyjątkowo skutecznym zabiegiem kosmetycznym, którego efekty dają się porównać z rezultatami operacji plastycznej. Nadaje się dla każdego rodzaju skóry, na której widać znaki upływającego czasu: zwiotczenie, zmarszczki, zaburzony owal twarzy. Polecamy przede wszystkim Paniom, które oczekują spektakularnych efektów bez ingerencji chirurgicznej.   

Opis zabiegu

HIFU, czyli High Intensity Focused Ultrasound to bardzo skoncentrowana wiązka energii ultradźwiękowej dostarczana frakcyjnie do głębokich warstw skóry. W efekcie zabiegu zachodzi natychmiastowe obkurczenie skóry i koagulacji tkanek. Tkanka pochłania falę ultradźwiękową co doprowadza do efektu cieplnego powodując koagulację tkanki. Ultradźwięki oddziałują jedynie w warstwie mięśniowej SMAS. Inne warstwy skóry nie zostają obciążone. W ten sposób organizm jest sprowokowany do naturalnej obrony, i produkcji nowego kolagenu a w efekcie do poprawienia napięcia skóry, wywołania efektu liftingu - unieść i dokręcić skórę policzków, poprawić linię podbródka, zmniejszyć zmarszczki czołowe , podnieść linię brwi, poprawić strukturę skóry - stanie się gładka i delikatna. Efekt powstania nowych włókien kolagenowych (liftingu) trwa od 2 do 6 miesięcy. Efekty po zabiegu HIFU Ulthera utrzymują się przez około 18 miesięcy! W większości wypadków wystarczający jest jeden zabieg aby osiągnąć rewelacyjne efekty. Dzięki wymiennym kartridżom możemy wykonać zabieg na dwóch poziomach głębokości, w zależności od stanu skóry poddanej zabiegowi. Skóra po zabiegu nie wymaga rekonwalescencji i można po nim od razu wrócić do codziennej aktywności. Na skórze może wystąpić jedynie łagodny rumień, utrzymujący się nie dłużej niż dwie - trzy godziny. Sam zabieg jest bardzo przyjemny, nieinwazyjny i niezwykle skuteczny. 

Dla kogo dedykowany jest zabieg?

Bezinwazyjny lifting twarzy Hifu jest odpowiedni dla osób w każdym wieku i dla każdego rodzaju skóry. Wykonuje się go zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Natomiast  efekty będą zależne od stanu skóry oraz ilości przeprowadzonych zabiegów .

Jaki uzyskam efekt po zabiegu? 

Bezinwazyjny lifting daje widoczne rezultaty już przy jednorazowym zabiegu, traktowanym jako ogólna stymulacja. Skóra jest napięta rozświetlona i nawilżona a kontury twarzy wymodelowane. Jednak na ostateczne efekty zabiegu HIFU musimy poczekać około 1,5 - 3 miesięcy.