IPL E-LIGHT SHR

  • SZYBSZY NIŻ IPL, E-LIGHT
  • SKUTECZNIEJSZY NIŻ IPL, E-LIGHT
  • BEZPIECZNIEJSZY NIŻ IPL, ELIGHT

SHR System!! Najszybszy, najskuteczniejszy, bezbolesny!!

SHR to rewolucyjna nowość w usuwaniu włosów.
Lasery IPL lub E-light bazują na technologii impulsów emitowanych co około 2 300 milisekund, zużywających ogromną ilość energii (12-120 J/cm2), która dostaje się do mieszków włosowych tylko przez melaninę (światło lasera uderza w melaninę zawartą we włosie, tam zmienia się w energię termiczną i dociera do komórek odpowiedzialnych a wzrost włosa), gdzie powstaje ciepło 65-72°.
Przez zawartą w skórze melaninę a we krwi hemoglobinę skóra i krwinki czerwone mają podobny współczynnik pochłaniania energii jak melanina zawarta we włosach i dlatego też wchłaniają wysoki poziom energii produkowanej przez lasery IPL i E-light 

Technologia SHR, tylko częściowo wykorzystuje ścieżkę melaniny (40 - 50%), a połączenie technologii In Motion, delikatnie rozgrzewa skórę (maksymalnie do 45 stopni Celsjusza ) pomagając wniknąć energii do mieszków włosowych, które wywołują wzrost włosów.

System łączy technologię laserową i korzyści wynikające z zastosowania metody pulsującego światła.

SHR w połączeniu z systemem "In Motion" stanowi przełom w trwałej depilacji. Leczenie jest bardziej przyjemne niż w przypadku konwencjonalnych systemów, a skóra jest lepiej chroniona.

Technologia SHR tylko częściowo wykorzystuje ścieżkę melaniny (40-50%), a połączenie technologii In Motion, poprzez delikatne podgrzewanie skóry pomaga wniknąć do mieszków włosowych, które wywołują wzrost włosów.

W związku z tym, za pomocą lasera SHR energia jest przekazywana przez tkanki wiele razy ( około 10 razy na sekundę ) w ciągłym ruchu, przy niskim zużyciu energii, ale z dużą częstotliwością (do 3Hz, czyli 3 razy na sekundę) zamiast tradycyjnego , jednego, wysokoenergetycznego impulsu. W ten sposób melanina we włosach, jak również tkanka komórki macierzystej jest podgrzewana z niskim zużyciem energii, w wolnym tempie i przez dłuższy okres czasu w komfortowej temperaturze ok. 45° Celsjusza. Urządzenie stosujemy w następujących zabiegach:

  1. Usuwanie owłosienia
  2. Odmładzanie skóry
  3. Usuwanie trądziku
  4. Usuwanie naczynek
  5. Usuwanie przebarwień