Laser diodowy FTECH DILER

zabiegi na twarz Lubliniec

Laser diodowy FTECH DILER do usuwania owłosienia z trzema falami świetlnymi działającymi jednocześnie jest jednym z najnowocześniejszych urządzeń tego typu na świecie .
To najnowszy laser diodowy o trzech długościach fali 755 808 i 1064. Dzięki zastosowaniu zmiennej długości fali, mamy o wiele szersze spektrum zabiegowe. Zabiegi wykonywane przy użyciu lasera diodowego Ftech Diler są bardzo komfortowe, szybkie i bezbolesne. Nowoczesny pięciostopniowy system chłodzenia głowicy sprawia że miejsca poddane zabiegowi są szybko i skutecznie schładzane do optymalnej temperatury po każdym skierowaniu wiązki energii lasera. Ogromną zaletą lasera diodowego jest jego wielofunkcyjność dzięki zastosowaniu trzech zakresów.
TRZY DŁUGOŚCI FALI W JEDNYM URZĄDZENIU
– 755 nm : powszechnie stosowana w laserach aleksandrytowych, reaguje nawet na małą ilość melaniny we włosku,
– 808 nm : najpowszechniejsza długość fali w laserach diodowych, największą skuteczność wykazuje przy włosach ciemnych i średniociemnych,
– 1064 nm : laser neodymowo – yagowy, najczęściej stosowany przy usuwaniu tatuażu, jednak znajduje swoje zastosowanie również w usuwaniu owłosienia. Wiązka penetruje nawet do najgłębiej położonych mieszków włosowych, nie powodując uszkodzenia skóry. Fala długości 1064nm działa głównie na hemoglobinę. Jej celem są brodawki skórne ( naczynia włosowate otaczające mieszek włosowy ) a nie melanina zawarta we włosku. Światło dociera do brodawki gdzie niszczy naczynia włosowate odżywiające mieszek włosowy. Nieodżywiony mieszek obumiera co skutkuje skuteczną depilacją.

Laser diodowy Ftech Diler emituje światło, które pochłaniane jest przez włos, a dokładniej przez jego barwnik - melaninę, która wytwarza energię cieplną, powodując tym samym trwałe zniszczenie cebulki włosa. Zjawisko to nie powoduje jednak uszkodzenia tkanek otaczających włosy, dlatego laser do usuwania owłosienia daje efekt trwały, bez ryzyka powikłań. Głowica zabiegowa z niemiecką optyką światłowodów i specjalną zimną końcówką wykonaną z szafiru, która chłodząc skórę powoduje, że pacjent ma komfortowe uczucie chłodu. Super chłodzenie medyczne.
Dodatkową zaletą lasera Ftech Diler jest możliwość pracy również w miesiącach letnich, możemy wykonywać zabiegi na opalonej skórze, jak również klienci od razu po zabiegu nie muszą unikać ekspozycji ciała na słońcu.

zabiegi na ciało Lubliniec

Dzięki dużej głowicy zabiegowej 10*25 mm i natychmiastowemu schłodzeniu do - 5℃, możemy szybko, komfortowo i bezboleśnie depilować każdą partię ciała.

manicure Lubliniec

Laser Ftech Diler posiada płynną regulację mocy (od 1 - 120J/cm2) oraz czas trwania impulsu (10-600 ms), a także możliwość zmiany częstotliwości od 1 do 50 Hz. Wybór szybkości podaży impulsu pozwala na wykonanie skutecznego zabiegu depilacji laserowej  w krótszym czasie. Zastosowano emisję impulsową wiązki, co ma wiele zalet: – pozwala użyć znacznie większej mocy w impulsie, niż w przypadku emisji ciągłej czyniąc zabiegi skuteczniejszymi – płynnie regulowana jest częstość impulsów oraz przerwa między nimi dzięki czemu odczucia klientów są dużo bardziej łagodne – osiągana moc maksymalna decyduje o głębokości penetracji co ma bezpośrednie przełożenie na efekty zabiegów.
Dzięki tym innowacjom Laser Ftech Diler możemy stosować na każdy fototyp skóry z jednakowym powodzeniem.
Już po pierwszym zabiegu depilacji laserowej pozbywamy się do 30% włosków w fazie wzrostu, każdy następny zabieg osłabia włos, zmienia strukturę i wydłuża czas wzrostu włosa, aż do całkowitego wypadnięcia.

makijaż permanentny Lubliniec

1 etap

Światło emitowane przez laser pochłaniane jest przez barwnik włosa, co powoduje uszkodzenie, a następnie stopniowy zanik jego cebulki. Wiązka promieni uszkadza mieszek włosowy poprzez absorpcję energii.
kosmetyka Lubliniec

2 etap

Należy pamiętać o tym, że nie wszystkie włosy rosną równocześnie. Światło lasera działa tylko na te, które znajdują się w fazie wzrostu (ok. 30%). Reszta znajduje się w fazie uśpienia.
kosmetologia Lubliniec

3 etap

Laser diodowy posiada optymalnie dobrany rozmiar głowicy, która w najbardziej efektywny sposób wykorzystuje wiązki lasera. Dodatkowo urządzenie dzięki specjalnemu systemowi chłodzenia pozwala dobrać odpowiednią temperaturę do różnych głębokości i fototypów skóry.
medycyna estetyczna Lubliniec
Laserowego usuwania owłosienia nie wykonuje się u osób:
 
  • cierpiących na choroby nowotworowe
  • stosujących indywidualną terapię hormonalną (hormony światłouczulające)
  • posiadających włosy siwe
  • cierpiących na fotodermatozy i choroby pęcherzowe skóry
  • chorujących na bielactwo, łuszczycę, Reticularis (marmurkowa skóra)
  • cierpiących na padaczkę (względne)
  • posiadających rozrusznik serca
  • mających skłonność do przebarwień (względne) lub bliznowców
  • u kobiet w ciąży i karmiących